28 მარტი: როგორი ამინდი იქნება დღეს საქართველოში?
გარემოს ეროვნული სააგენტოს ცნობით, დღეს - 28 მარტს ამინდი საქართველოში განპირობებული იქნება სამხრეთიდან გავრცელებული თბილი ჰაერის მასებით.
საქართველოში მოსალოდნელია: დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. უმეტესად უნალექოდ. საქართველოში ზოგან იქროლებს აღმოსავლეთის მიმართულების ზომიერი ქარი.
სოხუმი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +26°;ბათუმი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +30°;ქობულეთი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +29°;ქუთაისი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +26°;ზუგდიდი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +27°;ანაკლია: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +27°;ოზურგეთი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +28;ონი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +21°;გორი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +20°;ცხინვალი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +19°;თბილისი: დროგამოშვებით ღრუბლიანობის მომატება. უმეტესად უნალექოდ;აღმოსავლეთის მიმართულების ქარი 6-11 მ/წმ. ჰაერის ტემპერატურა: +19°;მარნეული: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +18°;რუსთავი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +20°;ახალციხე: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +20°;ბორჯომი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +19°;ბაკურიანი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +15°;სტეფანწმინდა: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +15°;თელავი: უმეტესად უნალექოდ. ჰაერის ტემპერატურა: +19°.